Toplumda insanlar pek çok amaçla büyü yaptırma yoluna başvurmaktadır. Bunlar aşk, iş ve evlilik gibi konularda büyüler sıklıkla başvurulan büyülerdir. Bu yapılan büyülere göre daha az görülen bir büyü ise kocamı kendimden nasıl soğuturum şeklinde görülmektedir. Her insan birbiriyle aynı özelliklere sahip değildir örnek vermek gerekirse bir kişinin karşısındaki kişiden aşırı ilgi beklemesi ve başka birinin ise bu ilgiden hoşnut olmaması verilebilir. Bu gibi durumlarda insanlar kocamı kendimden soğutma büyüsü gibi büyülere yönelmektedir.

Kimler Kocamı Kendimden Soğutma Büyüsü Yapmak İster

  Uygulanılması istenen her büyüde olduğu gibi kocamı kendimden soğutma büyüsüne yönelmede bazı sebepler vardır. Bu sebepler kişinin düşüncelerine ve karakteristik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Diğer büyülere göre tercih edilmesi az gibi görünse de pek çok insan bu büyüye başvurmaktadır. Bu büyüyü yapmak veya yaptırmak isteyenlerin bazı düşünceleri ise şu şekildedir;

  • Aşırı ilgiden bunalan insanlar
  • Ayrılmak istediği halde eşinin bu durumu kabul etmediği insanlar
  • Yanlış bir şey yaptığı için eşinin kendisinden soğuyarak ayrılmasını istediği insanlar

  Bu gibi durumlar içerisinde bulunan kişilerin yöneldiği bir büyü türüdür. Bunların yanında soğutma büyüsü pek çok durumda kullanılmaktadır. Bunlar ise;

  • Arkadaşlık ilişkilerini bozma
  • Sevdiğiniz bir kişinin başka birisi ile olan ilişkisini bozma
  • Birinin eşiyle arasını bozma

  Gibi durumlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Riskleri olan bir büyü türüdür ve oldukça dikkat edilmelidir.

Soğutma Büyülerinin Tehlikeleri Nelerdir

  Bazı büyülerin aksine tamamıyla olumsuz bir yapısının olması bazı riskler doğurmaktadır. Bazı kimselerin ‘‘Kara Büyü’’ başlığı altında bulundurduğu bu büyü türü diğerlerine göre tehlikelidir. Yapılması durumunda oldukça tesirli yapısı sebebiyle herhangi bir geri dönüş şansı olmayacaktır. Büyü yavaş yavaş tesir edeceği için anlaşılması ise oldukça zordur.

Soğutma Büyülerinin Etkileri Nelerdir

  Kocamı kendimden nasıl soğuturum sorusu ile ilgili yapılan büyünün gözlemlemek açısından bazı etkileri vardır. Bunların en başından ilginin azalması gelmektedir. Bununla birlikte yapılış şekline göre barındırdığı tehlikelerden birisi ise eşinize çok ilgili diye yaptığınız büyünün sonucunda sizden tamamıyla soğuma durumu da söz konusudur. Yapılan büyü oldukça etkili olduğu için kesin sonuçlar göstermesi beklenmemelidir. Ancak etkisi sebebiyle zaman içerisinde tesir edecektir. Yukarıda anlattığımız gibi bu büyünün güçlü olması gibi sebepler uzmanlar tarafından yapılması gerektiğini göstermektedir. Büyü hakkında yalnızca kulaktan dolma bilgilere sahip olan kimseler tarafından yapılacak kocamı kendimden soğutma büyüsü ile yapan kişi adına olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here