Bazı büyüler iyi niyetler ile, olumlu amaçlar ile yapılmaktadır ve yapılan kişiye büyük faydalar, iyilikler sağlarlar. Fakat bazı büyüler de tamamen kötü amaçlar ile yapılır, amaç o kişinin hayatını mahvetmektir. Ne yazık ki günümüzde de bu tarzdaki büyüler uygulamaktadır. Bu büyülere kara büyü adı verilmektedir. Kara büyü nedir nasıl yapılır konuları ile ilgili daha fazla bilgiye erişmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü bu dünyadaki en kötü şeylerden bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı gibi oldukça tehlikeli ve korkunç etkilere sahiptir. Kara büyü yapılmasının tek amacı istenilen kişiye en büyük zararları verebilmektir. Doğaüstü güçler, cinler kullanılarak yapılan kara büyüler ile kişinin hayatındaki her şeyin ters gitmesi sağlanır.

Kara büyünün etkileri arasında şunlar vardır: Kara büyü yapılan kişi kendisini kaybeder, akıl sağlığı yerinde değildir. Hiçbir hareketini kendisi belirleyemez, bir nevi kukla haline gelir. Tüm çevresini kaybeder, insanlar ondan uzaklaşır. Sevgilisi, eşi var ise kısa bir sürede ayrılık yaşar. Uyumaktan bile korkar hale gelir çünkü sürekli korkunç kâbuslar görür ve kâbuslarını gerçek zanneder. Halüsinasyonlar görür, bu durum da büyük psikolojik rahatsızlıklar yaşamasını sağlar. Fiziksel olarak çaresiz hastalıklara yakalanır, şifa bulamaz.

Kara büyü nedir nasıl yapılır konularından ikincisi olan kara büyü nasıl yapılır konusu ise şu şekildedir:

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyünün nasıl yapıldığı internette en çok araştırılan büyü konulanından bir tanesidir. Kara büyü yapılışı konusunda pek çok farklı bilgi bulunur ama en güvenilir bilgiler şunlardır: Kara büyü yapılışı kötü güçler, cinler ile gerçekleşir. Kötü doğaüstü güçler ile yapılan işlemler çok zor, herkesin dayanamayacağı, gücünün yetmeyeceği işlemlerdir. Bu yüzden kara büyüyü her sıradan insan yapamaz.

  • Kara büyüyü yapmak için kişinin kötü güçler ile iletişime geçebilecek, onlara istediklerini yaptırabilecek kadar güçlü bir ruhsal kudreti olmalıdır.
  • Bu manevi kudretin yanında da elbette doğuştan gelen bazı yetenekler, mistik yetenekler olmalıdır.
  • Aynı zamanda kişi kara büyüler konusunda iyi bir eğitim almış olmalı ve senelerce bu konuda kendisini geliştirmiş olmalıdır.

Eğer bu özelliklere sahip olmayan birisi kara büyü yapmaya çalışır ise büyü işlemi başarısız olacaktır ya da kötü güçler ile iletişime geçmeye çalıştığı için başına türlü belalar, musallatlar alacaktır. O yüzden kara büyü nedir nasıl yapılır konusunda gördüğünüz her şeyi uygulamaya kalkmamalısınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here