Kara Büyü Bozma

Kara büyüler, gelmiş geçmiş en korkunç etkilere sahip kuvvetli ve tehlikeli büyülerdir. Kara büyülerin kökeni ise antik çağlara kadar dayanmaktadır. O günden bugüne kadar etkileri ile insanları dehşete düşüren bu işlemler, pek çok kişiye zarar vermek için kullanılmışlardır. Etkilerinden ötürü ise insanların bu işlemler hakkındaki en büyük merakı kara büyü bozma yolları üzerine olmaktadır.

Kara büyülerin etkilerinin insanlar üzerinde yol açacağı sorunlar sebebiyle bu büyülerden korkulmaktadır. Kara büyülerin ismi bile insanların korku duyması için yeterli olabilmektedir. Bu ismin kara büyülere verilmesi, yapılan ilk kara büyüye, antik çağlara dayanmaktadır.

Kara Büyülerin Kökeni

Kara büyüler ilk kez antik çağlarda kötülük için yapılmaya başlamışlardır. Bu büyülerin türetilişi ateşin keşfinden hemen sonraya dayanmaktadır. Ateşin ilk başlarda farklı kullanım amaçları olsa da, insanlar zamanla ateşi bir silah olarak kullanmaya başlamışlardır. Ateş ile birbirlerine zarar vermeye ve birbirlerini incitmeye başlamışlardır. Bunun üzerine bir şamanın öfkeyle yaptığı kara büyü, bir kabilenin ateşini söndürme niyetiyle yapılmıştır.

O çağın koşulları göz önünde bulundurulduğunda kabilelerin ateşlerinin sönmesi büyük bir zorluktur. İnsanlar soğuk kış gecelerini ateşleri olmadan atlatmakta zorlanabileceklerdir. Böyle bir niyetle yapılan kara büyünün tek bir gecede bir kabileyi çok büyük zorluklara soktuğu ve büyünün lanetlendiği söylenir. Bu sebeple kara büyülerin lanetli enerjisi yüzlerce yıldır zararlı etkilere yol açmaktadır.

Kara Büyüsü Nasıl Bozulur

Kara büyülerin kökenine dair anlatılanların ne kadarı gerçektir bilinmez. Fakat bilinen bir şey vardır ki bu, kara büyülere maruz kalan kişilerin kara büyü bozma işlemlerine ihtiyacı olacağıdır. Eğer kara büyü yapılan kişiler durumu ciddiye almaz ve büyü bozma işlemi yaptırmazlar ise, sonları çok kötü olabilir.

Kara büyüler bozulmadıkları sürece etkileri giderek kuvvetli hale gelen büyülerdir. Eğer büyünün etkileri sonlandırılmaz ise insanların hayatları mahvolabilecektir. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına büyünün bozumu için uzman bir medyum hoca bulunmalıdır. Eğer büyüyü bozacak medyum hoca kara büyülere dair tecrübe ve bilgi sahibi olur ise istenen sonuçlar alınabilecek, büyü bozulabilecektir.

1 YORUM

  1. Hocam kara büyü bozma işleminize ihtiyacım var rüyamda sürekli kendimi görüyorum ama aynalara bakıyorum ve gözlerim simsiyah oluyor aynada bunun anlamı nedir hocam kara büyümü lütfen yardımcı olun bana siz yaparsınız dediler büyü bozma konusunda işinin ehli olduğunuzu söylediler yardımcı olun hocamm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here