erkeği kendine bağlama

Tarih boyunca büyülere başvurulmuş ve günümüze kadar gelen, varlığını koruyan pek çok büyü çeşidi olmuştur. Bu büyü çeşitlerinden en kuvvetlisi şüphesiz ki bağlama büyüleridir. Bağlama büyüleri arasında eşi, kadını, arkadaşı ve erkeği kendine bağlamak için büyüler de bulunur. Bu yazıda erkeği kendine bağlamak için büyüler konusunda bazı konuları ele aldık. Erkeği kendine bağlamak için büyüler nedir, neden yapılır ve erkeği kendine bağlamak için büyüler nasıl yapılır başlıklarını okuyabilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Büyü Nedir?

Erkeği kendine bağlamak için büyüler yapmak istenilen, arzu edilen, sevilen erkeği kendine bağlayabilmek için başvurulan bir yöntemdir. Bu büyüler ile yeni ilişkiler kurulur ya da var olan bir ilişkinin ömür boyu sürmesi hedeflenir.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Büyüler Neden Yapılır?

Erkeği kendine bağlamak için büyüler yapmanın amacı sevilen kişi ile ilişki kurmak, ilişkiyi sürdürebilmek, büyü yapılacak kişi eğer büyüyü yaptıran kişiyi aldatıyor ise buna hemen bir son vermek, sevgi bağını ve saygı bağını güçlendirmek için yapılır. Bu büyüler kolay kolay hiçbir güç tarafından bozulamaz, bağlılık bir ömür sürebilir.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Büyüler Nasıl Yapılır?

Erkeği kendine bağlamak için büyüler nasıl yapılır sorusuna tek bir cevap vermek mümkün durumda değildir. Pek çok yöntem ve tarif bulunur ve her hoca ya da medyumun tarifi birbirinden farklı, kendilerine hastır.

  • Genelde erkeği kendine bağlamak için büyüler o erkeğe ait olan fotoğraflar ile yapılır. Ya da sadece onun kullandığı özel eşyaları üzerinden büyü işlemi yapılır.
  • Bazı medyum ya da hocalar çeşitli dualar kullanır. Bazıları ise muskalar yazar, tılsımlar oluşturur bu büyü için. Dolayısıyla erkeği kendine bağlamak için büyüler yapmanın pek çok, birden fazla tarifi vardır.
  • Erkeği kendine bağlamak için büyüler yapmak için kesinlikle bir medyum ya da hoca ile görüşmelisiniz. Büyüyü tek başınıza, internette okuduklarınızdan yola çıkarak yapmanız doğru değildir. Yanlış bir büyü yapabilir, yanlış okuyabilir, en küçük hatada başınıza kötü güçleri musallat edebilirsiniz. Kendi güvenliğiniz için hoca ile görüşün.
  • Bu büyü yapılır iken sabırlı olun ve sadece medyum ya da hocanın dediklerini uygulayın. Erkeği kendine bağlamak için büyüler yapıldıktan sonra etkisini kısa sürede gösteren büyülerdir. Etkisini hızlı gösterir iken aynı zamanda bu etkiler uzun ve sağlam olacaktır.
  • Bağlılık çok uzun seneler boyu sürecektir. İlişkide şimdiye dek bağlılık olmadığından dolayı yaşanan sorunlar, örneğin sadakatsizlik gibi olaylar artık asla yaşanmayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here