Çevirgel Büyüsü ve Tesiri

Büyü yapma alışkanlığı neredeyse yüzyıllardır popülaritesini kaybetmedi denilebilir. Tarihte ilk defa yapılmaya başlandığından bu yana her dönem mutlaka bu uygulamalara ilgi gösteren kişiler mutlaka oldu. Kara ve ak olmak üzere farklı yapılışları olan büyü çeşitleri arasında en bilindik olanlarından birisi de çevirgel büyüsüdür. Çevirgel büyüsü ve tesiri hakkında bilmek istediklerinizi yazımızda öğrenebileceksiniz.

Bu büyü genel olarak terk edilen kişiler tarafından giden sevgilinin gelmesi için yapılmaktadır. Yapılması sırasında bir takım duaların okunması ritüellerin gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu nedenle de yapımı basit bir büyü değildir. İyi bir medyum için ise rahatlıkla yapılabilecek büyü türleri arasında yer almaktadır.

Çevirgel büyüsünün etkileri nelerdir?

Çevirgel büyüsünün birçok farklı etkisi olsa da en belirgin olanı yapılan kişide aşk ve muhabbet duygularını artırmasıdır. Bu büyü eğer iyi bir medyum tarafından yapılmış ise yapılan kişide çok ciddi anlamda geri dönme isteği ortaya çıkar. Evi terk eden bir eş, sevgili ya da evlat için yapılabilmektedir.

Büyünün etkisi ile kişilerde bir pişmanlık duygusu oluşmaya başlar. Bu kişiler ayrıldıkları eşlerine ya da ailelerine karşı çok büyük bir hasret duygusuna kapılırlar ve eski yaşamlarına geri dönmek isterler. Bu büyünün etkisi yaklaşık olarak 3 ya da 4 hafta gibi bir sürede değişebilmektedir. Bu nedenle yapıldıktan hemen ertesi gün kişilerin dönmesi beklenmemelidir. Büyü tesir etmeye başladığı anda ise gidenlerin geri dönmesi birkaç günü bulacaktır.

Çevirgel Büyüsü Bozulabilir mi?

Her büyü gibi çevirgel büyüsü de bozulabilecek büyülerdendir. Kişiler eğer hiçbir zaman dönmek istemedikleri bir yere şiddetle dönmek istiyorlarsa büyüden şüphe duyabilirler.

Böyle durumlarda da güçlü bir medyumdan büyü bozma isteğinde bulunabilirler. Büyünün bozulması yaklaşık olarak 5 gün sürmektedir. Bu nedenle aynı işlemler beş gün boyunca rutin bir şekilde tekrarlanmaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here