Büyüler doğaüstü güçler ile iletişime geçilerek yapılan önemli işlemlerdir. Büyüler aracılığı ile insanlar bazı isteklerini gerçekleştirirler. Bu istekler genel olarak insanın gündelik hayatı ve ilişkileri ile ilgili olmaktadır. Örneğin en çok başvurulan büyüler arasında genel olarak aşk, evlilik, bağlılık, soğutma, iş bulma, para kazanma ya da şifa büyüleri bulunmaktadır. Bu büyüleri büyü konusunda uzman olan yetenekli ve özel kişiler yapabilmektedir. Peki, nasıl yapmaktadırlar? Genel olarak büyü yapılışı nasıldır? Büyüyü kimler yapabilir? Bu soruların yanıtlarını öğrenmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Büyü Nedir, Ne Amaçla Yapılır

Büyü yapılışı konusuna geçmeden önce sizlere büyünün ne anlama geldiğini ve ne amaç ile yapılıyor olduğunu belirtelim. Büyü demek herhangi bir dileğin, isteğin cinler aracılığı ile gerçekleştirilmesi için yapılan işlem demektir. Yani büyüler psişik olaylardır. Büyülerin ne amaçla yapıldığı konusunda ise en genel olarak bahsettiğimiz dilek ve istekleri gösterebiliriz. İnsanlar bu dünyada istedikleri her bir şey için farklı büyü türlerine başvurabilirler. Ya iyi niyetler ile ya da kötü niyetler ile büyüleri yaparlar. İyi niyetler ile yapılan büyülerde çoğunlukla aşk, evlilik, bağlılık, şifa, para, iş büyülerini görürüz. Kötü amaçlar ile yapılanlarda ise kara büyüleri, ayırma büyülerini ve benzeri büyüleri görürüz. Şimdi büyülerin yapılışı konusuna geçelim.

Büyü Yapılış Şekilleri

Büyü yapılışı konusunda pek çok farklı şey söyleyebiliriz. Çünkü her bir hocanın kendisine özel bir büyü yapma yöntemi ya da tarifi bulunmaktadır. Bu yöntemlere şu örnekleri verelim:

  • Bazı hocalar ya da medyumlar büyüyü yiyecekler ve içecekler ile yaparlar. Yani herhangi bir yiyeceğe, içeceğe büyü okunur ve büyünün yapılmak istendiği kişiye bu yiyecekler yedirilir, içecekler içirilir.
  • Bazı hocalar ise ot karışımları ile büyü yaparlar. Bu otlar özel otlardır ve dualar eşliğinde büyü işlemi uygulanır.
  • Büyü yapılacak kişinin fotoğrafları ya da özel eşyaları ile de büyü işlemi yapılabilmektedir. Bu en sık görülen büyü yöntemidir.
  • Büyüler aynı zamanda bazı nesneler oluşturularak da yapılabilir. Bu yöntem genelde kara büyülerde görülmektedir.

Büyü yapılışı genel olarak bu şekildedir. Dediğimiz gibi her bir hoca her bir büyü türü için bu yöntemlerden ve benzerlerinden bir tanesini tercih etmektedir.

Büyüyü Kim Yapar

  • Uzman hocalar ya da medyumlar.

Büyüleri yalnızca bu insanla yapabilir. Özel, psişik yetenekleri olmayan hiçbir insan büyü işlemini gerçekleştiremez. Eğer büyü yapmak istiyor iseniz kesinlikle güvenilir bir hocayla görüşmelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here