Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyüler, iyi niyetler ile yapılabildikleri gibi kötü niyetler ile de yapılabilen işlemlerdir. İyi niyetler ile yapılan büyü çalışmaları insanlara hayırlı sonuçlar verebiliyor olsa da, kötü niyet büyülerinin korkunç sonuçlara yol açacağı bilinir. Bu sebeple kişiler büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diye sorar, merak ederler.

Büyülerin kötü niyetli etkilerine kimse maruz kalmayı istemez. Eğer kişi bir şekilde kötü niyet büyülerinin etkilerine maruz kalır ise bunu bilmek ve gerekli müdahaleleri yapabilmek ister. Fakat büyülere müdahale edebilmek için öncelikle tespitlerinin yapılması gerekir. Bunun için ise büyüler nasıl anlaşılır diye sorulur. Sizlere büyü yapıldığını anlayabilmenin yollarını açıklayacağız. Böylece üzerinizde büyü olup olmadığını bilebileceksiniz.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Büyülerin belirtilerini gözlemleyerek büyü yapıldığını anlamanız mümkündür. Fakat her büyünün belirtisi bir başka büyüden farklı olabilmektedir. Bu sebeple üzerinizdeki büyünün ne tür bir büyü olduğuna dair yakın tahminleriniz yoksa büyü belirtilerinden faydalanmanız çok zor olacaktır. Eğer iyi niyet büyülerinin belirtilerini öğrenip gözlemlerseniz, üzerinizde kötü niyet büyüsü olması durumuna hiçbir sonuca ulaşamazsınız.

Bu sebeple üzerinizdeki büyüye yönelik büyü belirtileri gözlemlemeniz gerekecektir. Eğer hayatınızdaki ani ve sebepsiz değişimler yüzünden büyüye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bu değişimlere sebep olabilecek büyülerin belirtilerine göz atabilirsiniz. Sevgilisi veya eşi ile sorun yaşamaya başlayanlar ayırma, soğutma ve boşanma büyüsü belirtilerine göz atabilirler. Bu şekilde üzerinizdeki büyünün tespitini yapabilirsiniz. Belirtileri gözlemlerken en az iki veya daha fazla belirtiyi fark etmeniz halinde üzerinizde büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz.

Büyüler Nasıl Tespit Edilir

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diye soran kişiler, daha kesin sonuçlar alabilmek için başka bir yola daha başvurabilirler. Bu yol ise büyülerin tespitinde daha sık kullanılan medyum hoca bakımıdır. Medyum hocalar tarafından yapılan bakım işlemleri ile büyülerin kesin bir şekilde tespit edilmesi mümkündür.

Üzerinde büyü olup olmadığını, varsa ne tür bir büyü olduğunu öğrenmek isteyenler uzman medyum hocalara bakım işlemi yaptırabilirler. İşinde iyi medyumların yaptığı bakım işlemleri, üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenmenizi bir gün kadar kısa bir sürede sağlayacaktır.

1 YORUM

  1. Hocam merhabalar eşime büyü yapıldığından şüphe ediyorum bunu kesin öğrenmek istiyorum siz yardımcı olablirmisiniz bunun için??

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here