İnsanlar nerdeyse ilk çağlardan beri doğaüstü güçlere, varlıklara başvurarak büyü işlemleri yapmaktadırlar. Bu büyü işlemlerini tamamen istekleri doğrultusunda yaparlar ve iyi ya da kötü olan her isteklerini büyüler aracılığı ile gerçekleştirmeyi amaçlarlar. Bu iyi ya da kötü etkiler oldukça güçlü etkiler olabilmektedir ve insanların hayatlarını tamamen değiştirebilir.

Peki, büyü etkisini ne zaman göstermektedir? Bu yazımızda önce büyü neden yapılır sorusunu, sonrasında ise büyü etkileri nelerdir ve büyü ne zaman etkiler sorularını cevapladık.

Büyü Neden Yapılır, Kimler Büyü Yapar?

Büyülerin neden yapıldığı yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi şu şekildedir. İnsanlar her türlü isteklerini gerçekleştirmek için büyülere başvururlar. Bazıları büyüleri çok kötü amaçlar ile yaparlar. Amaçları sadece istedikleri insana zarar verebilmek ve hayatını mahvetmektir. Bazıları ise iyi niyetler ile büyü yaparlar ve büyünün etkileri tamamen olumlu etkiler olur. Örneğin olumlu büyülerde aşk büyülerini, para için büyüleri, şifa büyülerini, kısmet açmak için büyüleri görürüz.

Kimler büyü yapar sorusunu da şöyle cevaplandıralım: Büyüleri bir şeyin gerçekleşmesini isteyen herkes yapar ya da yaptırabilir. Fakat önemli olan kişinin doğuştan gelen yeteneklerinin olup olmaması ve kişinin kadim ilimlere vakıf olmasıdır. Bu yüzden büyü yapabilen kişiler özel kişilerdir ve günümüzde onları çoğunlukla medyum ya da hoca olarak görürüz.

Büyü Etkileri Nelerdir?

Büyü etkileri nelerdir konusunda öncelikle olumlu ve olumsuz büyü etkilerinin olduğunu bilmelisiniz. Bu etkiler her büyü çeşidine göre değişim gösterir. Olumlu büyülerin etkileri hayatınızı iyi yönde etkiler. Para, huzur, sağlık, aşk ve iş gibi benzer olumlu durumlar için büyü yapılır. İyi büyülerin etkileri bunlardır.

Kötü büyüler ise karşımıza daha çok kara büyüler olarak çıkar. Bu büyülerin yapılış amaçları tamamen size kötülük etmektir. Hayatınız alt üst olur, sağlığınızı kaybedebilir, işinizi, arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi kaybedebilirsiniz. Çok şiddetli baş ağrıları, düzensiz uykular, korkunç rüyalar, akli dengeyi yitirme gibi etkiler de çok sık görülür.

Büyü ne zaman etkiler sorusunun yanıtı öğrenmek için bir sonraki başlığı okuyun.

Büyü Ne Zaman Etkiler?

Büyülerin ne zaman etkilerini göstermeye başladığı konusunda tek bir şey diyemeyiz. Çünkü büyü türüne ve büyüyü yapan kişinin niteliğine göre değişim gösterir. Eğer büyüyü yapan kişi alanında en iyisi, gerçek bir uzman ise o büyü etkisini kısa sürede gösterir. Yani büyü ne zaman etkiler konusunda önemli olan büyüyü yapan kişi ve büyü türüdür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here