Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyülerin iyi niyetler ile yapılmaları mümkün olduğu gibi, kötü niyetlere alet edilmeleri de mümkündür. Büyü ritüeli sırasında iyi niyetler güdülür ise büyülerin etkileri hayırlı sonuçlara vesile olabilecektir. Fakat kötü niyet büyüleri, insanlara zararı dokunabilecek kötü sonuçlara yol açacaktır. Bu gibi durumlarda kalan kişiler büyü bozma nasıl yapılır diye sorarlar.

Büyülerin kötü etkilerine maruz kalan kişilerin büyülerin etkisinden kurtulmak istemesi çok normaldir. Hiç kimse kötü niyet büyülerinin etkileri altında kalmayı istemez. Fakat kötü niyet büyüleri yapılır ve insanlar bu büyüler sebebiyle zor durumlar içerisinde kalabilir. Eğer siz de böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız alabileceğiniz belli önlemler vardır.

Büyü Tespiti Nasıl Yapılır

Kötü niyetli büyülerin veya zarar verme büyülerinin etkilerinden korunabilmek istiyorsanız başvurabileceğiniz birkaç yol vardır. Koruma büyüleri, insanların büyülerden korunmak için başvurabileceği işlemlerdir. Fakat koruma büyüleri, çoktan yapılmış büyüler için bir koruma sağlamayacaktır. Eğer size zaten yapılmış olan bir büyü var ise koruma büyüleri ile önlem alamazsınız.

Böyle bir durumda kalmanız halinde büyüye karşı yaptırabileceğiniz belli müdahaleler vardır. Bu müdahaleler ile büyünün size zarar vermesini önleyebilir veya bu zararı en az hali ile atlatabilirsiniz. Fakat büyü bozma nasıl yapılır diyenler öncelikle üzerlerindeki büyüleri tespit ettirmelidir. Büyü tespiti işlemleri yapılmadan büyülerin bozulması mümkün değildir.

Kimler Büyü Bozabilir

Büyülerin bozulabilmesi için öncelikle büyü tespit işlemi uygulanmalıdır. Başvurabileceğiniz en etkili ve en kısa sürede sonuç veren büyü tespit yöntemi, medyum hoca bakımıdır. Medyum hocaların yaptığı bakım işlemleri ile üzerinizde büyü olup olmadığını, varsa ne tür bir büyü ile karşı karşıya olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra büyü bozma işlemlerine başlanabilir.

Üzerinizdeki büyünün tespitini yaptırdıktan sonra büyü bozma işlemlerine bir an önce başlanması büyük bir önem arz eder. Büyü bozma işlemi ne kadar geç yapılır ise büyünün etkileri o kadar kötü bir hal alacak ve aynı zamanda büyünün bozulması o kadar zorlaşacaktır. Büyü bozdurmak isteyenler büyü bozma konusunda uzman ve tecrübeli bir medyum ile iletişime geçmelidir. Çünkü medyum olmayan kişilerin büyü bozma girişimleri tutmayacaktır.

2 YORUMLAR

  1. Hayırlı geceler hocam okuduğum kadarıyla bikaç tane hariç hiç kötü söylem görmedim hakkınızda o bikaç tane yüksek ihtimalle rakipler tarafından yapılan yorumlardır dedim görmezden geldim ben de işlem yaptırmak istiyorum size aşk büyüsü için ama bana kesin yüzde kaç tutar söyleyebilir misiniz? ona göre yaptırcam işlem..

  2. Hocam bozduğunuz büyünün etkileri sonunda tmamı ile bitti allahım sizden binlerce kere razı olsun size ne kadar teşekkür etsem borcumu ödeyemem beni bundan kurtardınız ya hocam çok saolun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here