Bir Kişide Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Büyüye olan merak her gün giderek artmaya devam eder. Büyüler kendi içerisinde kara büyüler, ak büyüler, aktif ya da pasif büyüler olarak çeşitlendirilebilir. İnsanların özellikle uzak durması gereken büyülerin başında kara büyüler yer alır. Peki bir kişide büyü olduğu nasıl anlaşılır diye soruyor olabilirsiniz. Kara büyülerden korkulması ve böyle sorulması çok doğaldır.

Çünkü bu büyüler, büyü çeşitleri içerisindeki en tehlikeli büyüler listesindedir. Çok tehlikeli olmakla birlikte zararları da büyüktür. Maruz kalan kişiler, mutlaka kurtulma yollarına başvurmalıdırlar. İnsanların en çok yaptırdığı ve tercih ettiği büyüler ise bağlama büyüleridir. Son derece derin etkileri olan büyülerdir. İnsanlık ilişkileri üzerine yapılan bu büyüler, doğru kişilere yaptırılmalıdır. Aksi takdirde etkileri görülemez. Sabun büyüsü yapımı kolay olan bağlama büyülerindir. Pek çok medyum sabun büyüsü yapma konusunda çok başarılıdır. İğne ve sabun yardımıyla büyü çok kolay yapılabilir.

Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalıdır?

Birinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılabilmesi için, onun üzerindeki belirtileri takip edilir. Ancak bu şekilde büyü olduğu anlaşılabilir. Eğer ki bir kişiye büyü yapıldıysa, bunun derhal bozulması gerekir. Yapılan büyü, kara büyü grubuna giriyorsa o kişiye çok ağır zararlar verebilir. Olmaması için ise, bozdurma yolları takip edilmelidir.

Bir kişiye büyü yapıldıysa o kişi belli bir süre takip edilir. Belirtilerden tamamen emin olunduktan sonra, kolay büyü bozma gibi yollar denenebilir. Başarılı olunmazsa iyi bir medyumdan destek alınmalıdır. Medyumlar bir kişide büyü olup olmadığını anlama ve o kişinin üzerindeki büyüyü kaldırma konusunda çok başarılıdır.

Büyü Tespit Edildiğinde Kimden Yardım Alınmalıdır?

Büyüler mutlaka bazı malzemeler kullanılarak yapılır. Bunun için tespit edilmesi sırasında mutlaka bu parçalardan bulunabilir. Büyü parçaları bulunduktan sonra ilk olarak bu büyünün hangi tür büyü olduğu araştırılır.

Havasi ilimleri kuvvetli olan medyumlar bu konuda çok başarılıdırlar. Daha sonra olayı bu kişinin yardımlarına bırakmak gerekir. Bazı kişiler güvenilir medyum bulma konusunda zorlanabilirler. Blog ya da formlar incelenerek iyi bir medyum bulunabilir. İşlerinde başarılı olan medyumlar, tespit ettikleri büyülere ne şekilde müdahale edeceklerini bilirler. Büyüden çok az etkilenmek için ibadetlerin eksiksiz olarak yapılması gerekir. Ayrıca büyülerden koruyan sure ya da dualardan da faydalanılabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here