Aşk Tılsımı

Büyülü ilimlerin ve manevi uygulamaların birbirinden farklı pek çok niyetle kullanılması mümkündür. İyi niyet büyüleri, kötü niyetli büyüler, rahmani dualar veya tılsım işlemleri gibi birçok işlemin belli niyetler ile yaptırılmaları mümkündür. Aşk tılsımı da bu çalışmalar arasında yer alan kuvvetli bir işlemdir.

İnsanlar, büyülü ilimlerden en çok aşık etme ve bağlama gibi niyetler ile yararlanmaktadırlar. Aşık etme niyetiyle yaptırılabilecek onlarca büyü çalışması, manevi dualar ve tılsım işlemleri vardır. Bu işlemlerin her birinde niyet ve sonuç aynı olsa da etkilerinden spesifik farklılıklar vardır. Bu sayede sonuçları da ufak açılardan değişebilmektedir. Aşk niyeti ile yapılan çalışmaların günümüzde en çok tercih edilen büyülü işlemler olduğu bilinmektedir.

Aşık Etme Tılsımı Nedir

Aşık etme niyetiyle başvurulan büyülü işlemler arasında en sık yaptırılanı kısa sürede aşık etme büyüsüdür. Bunun nedeni ise insanların istedikleri sonuca bir an önce kavuşmayı arzu etmesidir. Fakat birçok insan bu büyünün artı yönü olan kısa sürede sonuç verme özelliğine odaklanırken büyünün eksi yönlerinden birisini gözden kaçırabilir. Kısa sürede tutan aşk büyüsünün etkileri normal büyülerden biraz daha kuvvetsiz olmaktadır.

Bu sebeple işlemin sağlayacağı aşkın kalıcı olmaması gibi bir ihtimal oluşabilir. Aşk tılsımı ise kalıcı bir aşk elde etmenin en etkili yolları arasında yer alır. En çok tercih edilen aşk çalışması tılsım işlemi değildir. Fakat tılsım ile yapılan aşık etme işlemi, en etkili aşık etme çalışmalarından birisidir.

Aşk Etkili Tılsım Yapımı

İnsanların bu çalışmayı sıklıkla tercih etmemesinin nedeni ise aşık etme tılsımından haberdar olmamalarıdır. Bu konuda sizleri bilgilendirerek etkili tılsım işlemi yaptırmak isteyenlere yol göstermeyi umuyoruz. Tılsımların büyülerden farkları bir nesnenin içine büyünün enerjilerinin mühürlenmesi ile gerçekleşmeleridir.

Yani yapılan çalışma sırasında aşık etme etkilerini taşıyan enerjiler, tercihen gümüş bir aksesuar olan objenin içine mühürlenir. Kişi bu objeyi üzerinde bulundurduğu sürece büyünün etkileri istediği kişiyi yavaş yavaş kendisine aşık edecektir. Doğru bir medyum tarafından hazırlanan tılsım, istenilen sonucu verdikten sonra çıkarılsa dahi etkilerini devam ettirecektir.

2 YORUMLAR

  1. Hocam merhabalar aşık etmek istediğim birisi var kendime. Bunun için birçok kişiye gittim ve iki kere dolandırıldım ama sizi çok duydum yaptığınız işlemler iki haftaya kadar kısa sürede sonuç verebiliyormuş aynı durum yaptığınız aşk çalışmaları içinde geçerlimi onu öğrenmek istedim hoca bir de bi sorum daha var bu işlemin tutma şansı nedir belli bir ihtimali varmı?

  2. Hayırlı geceler hocam aşık etme niyetiyle yapılan bu tılsım işleminin etkileri ne kadar sürüyor? diyelimki ben yaptığınız tılsımı birkaç yıl taktım veya bir yıl sonra istediğim kişiyi kendiime aşık ettim bir yıl bana aşık oldu sonra tılsımı üzerimden ayırır veya kaybedersem nolcak bana aşkı bitecekmi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here