Hemen hemen her yerde insanların karşısına kötü konuşan, ağzı bozuk ve sizin kariyerinizi ya da hayatınızı etkileyen insanlar çıkabilmektedir. Söylemleri ile sizi yoran ve arkanızdan konuşan, kötülüğünüzü isteyen insanlar hayatınız boyunca karşınıza her zaman çıkabilmektedir. Bu tarz insanlara müdahale edemeyeceğiniz bir pozisyonda olabilirsiniz. Örneğin sadece sizi sevmediği için iş yerinde kötülüğünüzü isteyen patronlar, sizi sevmediği için derslerden bırakan öğretmenler vb. durumlar her zaman karşımıza çıkmaktadır. Bu ve bunun gibi durumlarda insanlar bazen çareyi büyü ilminde aramaktadırlar. Buna benzer veya bundan biraz daha farklı pek çok durum yaşanmaktadır. Özellikle haksızlığa uğramak pek çok insan için son derece kötü ve tepki gösterilmesi gereken bir durumdur. Ancak geleceğinizi ya da maddi durumunuzu düşünerek bazen susmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda insanlar ağız bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilmektedir.

Ağız Bağlama Büyüsü Kimlere Karşı Yapılır

  Ağız bağlama büyüsü pek çok sebeple yapılmak istenen bir büyüdür. Aile, iş ve eğitim hayatlarında sıklıkla uygulandığı görülmektedir. Bunlarla birlikte bazen kişi kendi çıkarları için de ağız bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilmektedir. Kaynananızın hakkınızda sürekli kötü konuşması, gelininizin size sürekli karşı çıkması ve sizi rahatsız etmesi, çekirdek ya da geniş aile üyelerinizin sizin ile ilgili kötü konuşmaları, sizinle ilgili olumsuz düşünceleri olan öğretmenler, çok konuştuğunu düşündüğünüz eşiniz, sizi engellemeye çalışan patronlar ve bu gibi durumlarda ağız bağlama büyüsü sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında size terfi aldırmasını istediğiniz patronlara, kurul üyelerine ve jüri üyelerine de çıkarlarınız doğrultusunda bu büyüyü yaptırabilmektesiniz.

Ağız Bağlama Büyüsü Nasıl Etkiler Gösterir

  Ağız bağlama büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Etkileri çok hızlı bir şekilde büyü yapılan kişi üzerinde görülmektedir. Büyüye maruz kalan kişinin size karşı kötü söz söyleme ihtimali yoktur. Sizinle ilgili düşünceleri tamamı ile değişmektedir. Öğretmen veya jüri üyelerine yapılan büyülerde etkiler yine hızlı gözükür ve kişiler sizin hakkınızda olumsuz yorum beyan etmezler. Bununla birlikte ağız bağlama büyüsü yapılan aile bireylerinde de birtakım değişiklikler olmaktadır ve bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Birden değişen fikirler insanların ilgisini çekip büyü ihtimalinden şüphelenmelerine sebep olabilmektedir. Eşlerin daha az konuştuğu, aile bireylerinin kötü sözlerinin ortadan kalktığı ve bununla birlikte tamamı ile sizin hakkınızda olumlu görüşler beyan ettikleri sıkça görülen etkiler arasındadır. Bu konu ile alakalı önemli bir diğer husus büyüyü yapan kişinin yeteneği ve becerisidir. Farklı şekiller ile bu büyü uygulanabilmektedir. Bununla birlikte bu da etki ediş süresini değiştirebilmektedir. İşini iyi yapan birisisinden yardım almak oldukça önemlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here